Nabozenstwa majowe 2020
» Admin dnia maj 07 2020 Kategoria: Bez kategorii , Drukuj
Rozpoczął się czas szczególnej czci Maryi w litanii loretańskiej. W tym pięknym miesiącu zapraszamy wszystkich na wspólne śpiewanie o 16:30 a w niedzielę -przed sumą.
Triduum Paschalne i Wielkanoc 2020
» Admin dnia kwiecień 09 2020 Kategoria: Informacje , Drukuj
InformacjeZe względu na stan pandemii w Polsce, każdy uczestniczący w Liturgii podejmuje decyzję we własnym sercu i sumieniu. Nie będzie świecenia pokarmów przed Wielkanocą, a Liturgia Triduum Paschalnego będzie ograniczona do absolutnego minimum. Dziękuję bardzo serdecznie za indywidualne wpłaty na kwiaty do Grobu Pańskiego. Od wieczora Wielkiego Czwartku do wieczora w Wielką Sobotę będzie wystawiony Najświętszy Sakrament w Grobie Pańskim. Zachęcam do osobistej adoracji (liczba osób jednocześnie przebywających wtedy w świątyni, nie powinna przekraczać 5). W odniesieniu do Sakramentu Pokuty i Pojednania, obowiązują nas wytyczne Konferencji Episkopatu Polski. Po ustaniu pandemii, Kościół zachęca nas do odbycia spowiedzi świętej. W sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia (bezpośredniego) jestem do dyspozycji najlepiej pod telefonem komórkowym.
tel. kom.: 881 661 222

Życzę wszystkim Parafianom w tym trudnym czasie dużo pokoju Bożego, radości od Zmartwychwstałego Pana, cierpliwości i trwania w dobrym, wzajemnej solidarności i pomocy. Prośmy w modlitwie Miłosierdzie Boże o zmiłowanie i oddalenie nieszczęścia choroby. Polecamy w modlitwie tych wszystkich, którzy nagle odeszli od Pana o wieczny pokój i zbawienie, a rodzinom pogrążonym w żałobie o łaskę pokoju serca i pokój od Zmartwychwstałego Pana.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus - Ksiądz Proboszcz Mirosław Masztalerek.
Rekolekcje adwentowe 2019
» Admin dnia grudzień 20 2019 Kategoria: Informacje , Drukuj
InformacjeRekolekcje adwentowe 20-21.12.2019 r.
Głosi ks. Waldemar Prange

Program na 20.12:
9:00 - Msza święta w Ząbrowie z nauką dla dzieci i młodzieży.
10:30 - Msza święta w Piotrkowie z nauką dla dzieci i młodzieży.
17:00 - Msza święta w Ząbrowie z nauką dla dorosłych i młodzieży. ponadgimnazjalnej.
18:15 - Msza święta w Gałdowie z nauką dla dzieci i młodzieży.

Program na 21.12:
9:00 - Msza święta w Ząbrowie z nauką dla wszystkich.
15:00 - Msza święta w Gałdowie z nauką dla wszystkich.
17:00 - Msza święta w Ząbrowie z nauką dla wszystkich.
18:15 - Msza święta w Piotrkowie z nauką dla wszystkich.

Spowiedź przed każdą mszą i w trakcie.
Informacja dla dzieci i mlodziezy
» Admin dnia wrzesień 05 2019 Kategoria: Informacje , Drukuj
InformacjeW piątek 6 września 2019 r. na mszy świętej odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

W niedzielę 8 września 2019 r. po mszach (10:00, 11:30, 13:30) odbędzie się spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
VI Papieski Zlot Motocyklowo-samochodowy
» Admin dnia kwiecień 25 2019 Kategoria: Bez kategorii , Drukuj