Ogloszenie
» Admin dnia wrzesień 05 2017 Kategoria: Informacje , Drukuj
Ogłoszenie dot. zbiórki pieniędzy na remont elewacji kościoła w Ząbrowie

Mamy świadomość, że prace te będziemy wykonywać etapami (w zależności od pozyskanych środków). Na jesieni tego roku chcemy zrobić przynajmniej elewację na wieży kościoła. Rada parafialna zbiera pieniądze z mojego upoważnienia - są to osoby nam znane i poważne. Można też wpłacać pieniądze w kwocie 100 zł (ewentualnie w dwóch ratach) bezpośrednio do proboszcza.

W tym roku wymalowaliśmy kaplicę filialną w Piotrkowie, a wokoło świątyni położyliśmy chodnik. W Ząbrowie natomiast, położyliśmy kostkę przy kaplicy pogrzebowej (kostkę i obrzeża otrzymaliśmy od Gminy Iława, za co jesteśmy bardzo wdzięczni).
Ufam, że kolejne plany i prace przy świątyni w Ząbrowie uda nam się wspólnie zrealizować.

Wszystkim Parafianom, którzy poczuwają się do wysiłku także finansowego, składam serdeczne podziękowania.

- Ksiądz Proboszcz Mirosław Masztalerek.